Týden ve speciální třídě

Po jarních prázdninách se žáci speciální třídy pustili s chutí znovu do práce. Probíraným tématem, s kterým se žáci seznamovali bylo, lidské tělo. Zaujali je lidské smysly a nejvíce chuť. Ptáte se proč? Všichni určitě rádi jíme a ochutnáváme nová jídla. Pro žáky jsme přichystali ochutnávku ovoce, zeleniny a dalších potravin. Při této příležitosti jsme si vysvětlili i důležitost zdravého stravování. Třídili jsme zdravé a nezdravé potraviny pro náš chrup a správný růst těla . Vysvětlili jsme si také proč a jak často si čistit zuby. Na interaktivní tabuli jsme si prohlédli lidské tělo a zasoutěžili jsme si ve správném přiřazování jednotlivých částí těla. Při návštěvě naši psí kamarádky Patti jsme si poslechli její tlukoucí srdíčko a společně s ní si žáci pořádně rozhýbali svá těla při prolézání látkového tunelu.