Vážení rodiče a zákonní zástupci.

V naší školní družině realizujeme výchovné, vzdělávací a zájmové činnosti v době mimo vyučování, a to formou pravidelných nebo příležitostných aktivit. Základním prostředkem těchto činností je hra založená na zážitku dětí, která obohacuje jejich sebepoznání, rozšiřuje vědomosti, dovednosti a navozuje kladné emoce. Snažíme se vycházet z přání a požadavků dětí a zároveň naplňovat vzdělávací program školní družiny.

Pro ranní i odpolední činnosti využíváme jak prostory určené pro školní družinu, tak i školní cvičnou kuchyň s keramickou pecí, školní pozemek a tělocvičnu na základní škole. K dispozici máme také novou multifunkční počítačovou učebnu s interaktivní tabulí, kde se můžeme učit pracovat s robotickými hračkami a iPady. K venkovnímu sportování využíváme i městská dětská hřiště.

I v příštím školním roce bychom chtěli u našich dětí a žáků podporovat smysluplné trávení volného času. Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout více z naší činnosti.

Kolektiv vychovatelek Bc. Eva Mužíková, Olga Chrástecká, Anna Štěrbová